top of page
IMG_4660_edited.jpg

HAKKINDA

Hakkımızda

BOLATLAR İNŞAAT A.Ş

Bolatlar İnşaat Emlak A.Ş. nin temelleri 1970 Yılında Hacı Yaşar Bolat önderliğinde      Isparta´da halıcılık , arsa alım-satım ve inşaat işleriyle ticari faaliyetlerine başlamıştır. Isparta´nın değişik semtlerinde o günkü ekonomik ve teknolojik şartların içinde en iyi ve en kaliteli konutları üretme politikasını bugüne kadar prensiplerinden ödün vermeden sürdürmüştür.

Isparta´da daima ilklere imza atan Bolatlar A.Ş. 1982 yılında Turizm alanına adım atmış Isparta´nın ilk Turizm işletme belgeli otelini açmış ve profesyonel anlamda şirketleşerek ticari faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.1987 yılında ise bu alanda genel bir ilke imza atarak Isparta´ya 3 yıldızlı Turizm İşletme belgeli bir otel daha kazandırmıştır.1999 yılında Isparta´nın çağdaş yaşanır, toplu yaşam alanı olarak ilk sitesi olan Bolatlar İkizler Sitesini kurarak inşaat alanında damgasını vurmuştur.

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmayı kendisine ilke edinen Bolatlar A.Ş. 1970 yılından beri ürettiği 6000 e yakın konut ve her yeni ürettiği konutta bir öncekinden farklı yenilikler sunan anlayış ve heyecanla çizgisine devam etmektedir.

Bu heyecan sayesinde Isparta´da inşaat sektöründe ilklere imza atan lider ,yenilikçi ve aranan bir marka olmuştur

bottom of page